Výlet do Istanbulu za 2200 Kč

Istanbul, který dříve nesl název Konstantinopol, je největším městem Turecka se zhruba 15 miliony obyvatel. Toto město, jež se rozkládá na dvou kontinentech, se pyšní bohatou historií a samozřejmě také celou řadou památek, které obdivují turisté z celého světa.

Istanbul každoročně navštíví zhruba 7 milionů turistů, důvodů, proč je toto město cílem jejich dovolené, je celá řada. Istanbul si vás získá svou velmi chutnou a rozmanitou kuchyní i skvělou tureckou kávou, kterou si můžete dát v některé z mnoha krásných kaváren, a také nepřeberným množstvím historických památek, proslulými tureckými lázněmi, večerními tanečními vystoupeními i možností zakoupit nejrůznější zboží na tržnicích za velmi příznivé ceny.

Podívejte se na velmi levné letenky společnosti Pegasus Airlines s odlety z Prahy na istanbulské letiště Sabiha Gökςen v Istanbulu. U všech tarifů lze cestovat s jedním příručním zavazadlem od 8 kg (55 x 40 x 20 cm).

Krok 1: rezervace letenky

Stačí změnit vyhledávání na zpáteční cestu, termín cesty a zobrazíme Vám nejlepší ceny.

Krok 2: Mít to nej ubytko ve městě

Vyhledejte si pohodlně ubytování, které Vám vyhovuje umístěním a cenou.

Booking.com

Krok 3: Dovolenou dělají zážitky

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Napsat komentář

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer