Blog

Zpátečka na Gran Canaria za 1522 Kč

Z vídeňského letiště můžete využít na Gran Canaria přímý let se společností Ryanair s cenou od 1522 Kč za zpáteční letenku.

Z Vídně levně do Dubaje za 4129 Kč

Levné letenky z Vídně přes zimu. Můžete okusit krásné pláže, bohatý podmořský svět ale i náboženské budovy a ruch velkoměsta.

Zpáteční letenka z Vídně na Sardinii za 490 Kč

Pokud preferujete cestování mimo hlavní sezónu máme pro vás jedinečnou nabídku: zpáteční letenky z Vídně na Sardinii v od 490 Kč.

Relax u Rudého moře za 1099Kč

Z vídeňského letiště se můžete do Eilatu vydat ve středu a v sobotu. Ceny začínají na 1099Kč za zpáteční let a jsou včetně malého zavazadla.

Podzimní zpátečka na Gran Canaria za 2112 Kč

Neváhejte a vydejte se levně na ostrov Gran Canaria. Přímé lety z vídeňského letiště za 2112 Kč za zpáteční let včetně malého zavazadla.

Říjnová Mallorca z Vídně za 736Kč

Podzimní dovolenou si na Mallorce užijí milovníci sluníčka, hor, cyklistiky i historických památek. Letenky od 736 Kč.

Z Vídně levně do Dubaje

Levné letenky z Vídně přes zimu. Můžete okusit krásné pláže, bohatý podmořský svět ale i náboženské budovy a ruch velkoměsta.

Panama z Berlína od 9977 Kč

Navštívit tuto zemi můžete z německých letišť v nejlepším termínu- a to v lednu až v březnu, kdy tu je slunečno, teplo kolem 30 °C a neprší.

Splňte si sen: Maimi přímo z Mnichova

K Miami neoddělitelně patří krásné pláže, které lemují kavárny a bary. Využijte přímé lety z Mnichova s cenou od 11 677 Kč.

Švédský Göteborg z Prahy za 983 Kč

Göteborg si určitě zamilujete. Využijte přímé lety z Prahy se společností Ryanair, který sem létá vždy v úterý a v sobotu.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer