Blog

Mykonos: ostrov nekonečné zábavy se zpáteční letenkou za 918 Kč

Mykonos je top destinací pro aktivní noční život. Párty začínají na plážích již v poledne a pokračují přes noc až do svítání.

Málaga z Vídně za 1341 Kč

Až budete mít dost teplot kolem bodu mrazu a věčně zatažené oblohy, zaleťte si užít jaro do Málagy za 1341 Kč.

Levné ubytování v hostelu

Náš přehled pěkných hostelů v Česku nabízí cenově dostupné ubytování. Pro méně náročné nabízejí originální prostředí a komfortní služby.

Italská Pisa za 956 Kč přímo z Prahy

Pisa nikdy nezklame. Z pražského letiště se sem můžete vydat za 956 Kč za zpáteční letenku včetně malého zavazadla.

Dominikána z Prahy v září za 10 070 Kč

Dominikána s TAP: z Prahy s krátkým přestupem v Lisabonu za super cenu 10 070 Kč. Odlétá se z Prahy 14. září s pobytem do 21. září 2022.

Podzimní Burgas z Vídně za 556 Kč

Pokud hledáte finančně nenáročný výlet nabízíme z velmi levné letenky z vídeňského letiště: zpáteční cesta vás vyjde na 556 Kč s malým zavazadlem.

Vydejte se do Ženevy za 1583 Kč

Ženeva patří k nejkrásnějším městům v celé Evropě. Najdete ho v jihozápadním cípu Švýcarska na hranici s Francií u Ženevského jezera.

Luxus v kraji vína a uprostřed přírody Malých Karpat

V krásné přírodě Malých Karpat, jen 34 km od Bratislavy, se nachází ta pravá oáza klidu – Hotel Zochova chata**** v Modre. 

Podzimní letenky do Barcelony za 1 111 Kč

Prodlužte si léto a zkuste Barcelonu na konci září nebo v říjnu, kdy je zde pořád krásně teplo. Můžete sem letět od 1 111 Kč.

Rezervace u Booking.com: návod jak kontaktovat ubytování

Rezervace u Booking.com: návod jak postupovat ohledně kontaktu s vybraným ubytováním, pokud potřebujete nějaké dodatečné informace.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer