Aktivity

Zadejte hledané město


  • Naše online rezervace vám ušetří čas i starosti. Všechny hlavní atrakce máte na jednom místě a bez front.
  • Last minute rezervace za snížené ceny.
  • Vstupenku máte ihned v mobilu, nebo si ji vytisknete.
  • GetYourGuide a BookingHotel.cz si neúčtují žádné rezervační poplatky.
  • Zrušení je možné až do 24 hodin před začátkem aktivity a to u většiny tour

Nejoblíbenější atrakce v Česku

Nejoblíbenější atrakce ve světě

Doporučujeme

Případě změny plánů můžete ZRUŠIT většinu rezervací ZDRAMA až 24 hodin před jejich zahájením.
Profesionální místní průvodci
Skvělé sazby a každodenní výhodné nabídky

Snadná rezervace přes internet
Bezpečné online platby
Platba v českých korunách

GetYourGuide se představuje

Kdo je GetYourGuide?

GetYourGuide je internetová společnost založená v Německu, která má celosvětové pokrytí. Jedná se o internetovou platformu, která sdružuje výlety, aktivity, vstupenky a další zájezdy od různých agentur na svých webových stránkách. GetYourGuide těží z oboustranné výhody toho, že firmy a agentury mohou nabízet své služby skrz její síť a uživatelé mají skrze ní snadnější přístup k různorodým aktivitám.  V posledních letech firma GetYourGuide vyvinula mobilní aplikaci, takže v současnosti můžete rezervovat výlety jak přes počítač, tak i přes mobil. Kromě různých výletů a aktivit můžete využít i dalších služeb, které GetYourGuide nabízí. Mezi ně patří např. služba Skip the line, kde za příplatek dostanete právo předběhnout účastníky ve frontě na konkrétní atrakci. 

Jak funguje GetYourGuide?

Ještě před hromadným používáním internetu bylo obtížné zajistit si nějakou tour nebo koupit vstupenky z domova. Někdy bylo obtížné dokonce zjistit jen cenu. Většinou se tak obcházely místní agentury nebo se informace o výletech sháněly v různých ubytovacích zařízeních.  V současnosti díky GetYourGuide a podobným službám máte možnost si vše zařídit z pohodlí domova. Dopředu víte, kolik vás to bude stát, protože firma garantuje nejnižší ceny na trhu. Pokud byste i tak našli na internetu stejný výlet za ještě nižší cenu, firma by vám doplatila rozdíl v ceně. Kromě nejnižších cen se GetYourGuide snaží garantovat také nejkvalitnější služby. Pokud firma není dlouhodobě spokojená s jednou ze svých agentur, ukončí s nimi spolupráci. 

Jak na rezervaci aktivit a výletů po celém světě přes GetYourGuide?

Výhodou GetYourGuide je široký výběr výletů a různých aktivit, které zde najdete – od komentovaných prohlídek města, výletem po vybraných restauracích až po různé adrenalinovější zážitky. Pojďme se podívat jak se v tom všem vyznat a jak rezervovat zážitek kamkoliv z klidu domova a to doslova během pěti minut.

Vyberte si lokalitu

Všechny aktivity v systému jsou zařazené podle lokality a tak můžete vyhledávat v konkrétním městě, čtvrti nebo v celém státě. Stránka nabízí i další filtry, kterými si můžete výběr specifikovat – výběr jazyka nebo délka výletu (od několika hodin až po dny). Nezapomeňte do filtru zadat časové rozpětí ať vidíte,které výlety splňují vaše časové možnosti.

Rezervace a platba na GetYourGuide

Pokud se rozhodnete pro rezervaci konkrétního výletu nebo aktivity, vždy si pročtěte veškeré informace a také jednotlivá hodnocení na detailu tour. Je dobré vědět, co můžete od výletu očekávat – jaké jsou dojmy jiných účastníků, takže se vyhnete případnému zklamání. Pokud u aktivity uvidíte označení “Certified by GetYourGuide” pak máte jistotu, že se jedná o skutečně prověřenou a kvalitní atrakci. Dále si zjistěte, zda potřebujete vytištěnou vstupenku nebo stačí potvrzení v telefonu. U každé aktivity by neměla chybět informace o tom, za co přesně platíte a co již není zahrnuté v ceně. Někteří organizátoři nabízejí možnost zrušit rezervaci výletu do určitého termínu. Na závěr si nezapomeňte ověřit, zda-li vás společnost vyzvedne u hotelu, či se sejdete na dopředu smluveném místě. Na stránkách je vždy k dispozici mapa.

Vyberte si aktivitu nebo výlet

Jakmile jste si konečně vybrali tour, je potřeba výlet zarezervovat. Naštěstí u GetYourGuide je to velmi jednoduché. Na internetu si vyfiltrujete datum, případě čas a jazyk  můžete přejít k placení. Na další obrazovce vyplníte všechny vaše fakturační údaje, nejdůležitější ze všeho je správně vyplnit vas email. Tam totiž dostanete potvrzení a voucher, kterým se musíte prokázat. Pak už jen vybere způsob placení a je to. Jelikož je GetYourGuide velká mezinárodní společnost, používá zabezpečené platby a tak se nemusíte bát vyplnit údaje o platební kartě.

Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer